Успіхи нашої фірми і успіхи України!!!

Andrii PopkoКоментарі (0)

PLP Law GroupПерший допис цього року розпочнеться з минулорічних подій, багатих на нові знайомства, зустрічі, а також участь у різних конференціях та форумах.

Найголовніше, що наша промоція України за кордоном, особливо серед польського бізнесу, призводить до реалізаціїнадзвичайно цікавих проектів. І найкращим підтвердженням цього є те, що наприкінці 2018 року, завдяки нашій підтримці на ринок України вийшли ще дві польські компанії: Sacmi Polska та HR Quality Polska!!!

Юридична підтримка Sacmi Polska включала розробку необхідної документації, координацію процесу виходу представництва Sacmi Polska на український ринок, реєстрацію представництва в Міністерстві економіки та розвитку, підготовку положень та угод про представництво з урахуванням його індивідуального характеру та консультацій щодо діяльності представництва в Україні.

У рамках наступного проекту ми супроводжували продаж української агенції з працевлаштування на користь польської агенції з працевлаштування HR Quality Polska. Надали комплексний супровід в питаннях корпоративного та договірного права, зокрема з придбання 100% часток в українській компанії, зміни назви компанії, консультацій з питань податків та бухгалтерії, а також необхідних договорів для роботи агенції, в тому числі з директором та працівниками.

Я впевнений, що 2019 рік буде ще більш успішним для майбутніх польських інвесторів в Україні!!!

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

Previous post:

Next post: