Андрій Попко

Партнер-Засновник PLP Law Group
Швидкий контакт

«Юридична Канцелярія Пі Ел Пі» – член Польської Організаціїї Управління Боргами (ПОУБ)

Andrii PopkoКоментарі (0)

Радий повідомити, що 08 липня наша юридична канцелярія набула членського статусу в Польській Організації Управління Боргами.

Польська Організація Управління Боргами об’єднує понад 70 польських віндикаційних фірм, які ведуть свою діяльність не тільки в Польщі, але і в країнах Європейського Союзу.

Організація була створена в 2003 році з метою представництва та захисту інтересів компаній, що займаються стягненням заборгованості. Організація була створена в 2003 році з метою представництва та захисту інтересів компаній, що займаються стягненням заборгованості. Від 2008 року ПОУБ є членом FENCA.

Участь в FENCA дозволяє обмінюватися досвідом з організаціями-партнерами, що працюють в Європі.

Особисто для нас це є чудова новина, адже прийняття до ґрона членів ПОУБ в певній мірі є визнанням результатів Канцелярії в практиці стягнення заборгованості (віндикації), котрою вже скористалися багато наших клієнтів з Польщі. 

Іншим визначальним фактом є те, Юридична Канцелярія Пі Ел Пі стала першою і наразі єдиною юридичною канцелярією з України – членом ПОУБ. 

Хто віддавна співпрацює з нашою Канцелярією знає, що донедавна практика віндикації була одною з найбільших наших практик, в першу чергу через обслуговування великих банківських структур, до прикладу таких як Кредобанк, Прокредитбанк, Унікредит. Але після певних структурних змін у нашій Канцелярії ми позбулися практики обслуговування банків та зосередилися лише на супроводі кредиторів – юридичних осіб.

Успіх цієї практики в нашій Канцелярії ґрунтується на комплексному підході до процесу стягнення заборгованості, коли починаємо від досконального вивчення особи боржника, його власників та менеджменту, майнового стану, практики судових спорів з ним тощо.

Логічним продовженням цього процесу є підготовка Претензії з наведенням всіх можливих наслідків, котрі будуть невідворотними у разі несплати боргу у відповідний термін, та початку перемов з менеджментом боржника. Вже на цьому етапі стає можливим досягти певного розуміння з боржником та не доводити процес до судових інстанцій.

Проте якщо процес вже потрапив до судової зали, то наші адвокати використають усі можливі процесуальні заходи, аби переконати боржника до мирової угоди на стадії судового розгляду, аби не доводити до процедури безпосереднього виконання судового рішення.

А як вже процес стягнення заборгованості буде відбуватися в рамках виконання рішення, то кваліфікований приватний виконавець доможеться виконання у найкоротший час.

Маємо надію, що участь в Асоціації стане для наших клієнтів з Польщі додатковим доказом нашої фаховості в питаннях стягнення заборгованості на терені України та підтвердженням з боку профільної Асоціації репутації ЮК Пі Ел Пі як надійного юридичного Партнера.

У свою чергу як члени ПОУБ ми отримаємо чудову можливість долучитися до участі в Конференціях, що проводяться під егідою Асоціації, та взаємного обміну досвідом з польськими колегами.

Тож хто має проблемних українських боржників просимо зголошуватися без зволікань, адже оцінку перспектив стягнення боргу проводимо безкоштовно протягом 2 робочих днів.

Power. Loyalty. Professionals.

***


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/corplawyerua.com/public_html/wp-content/themes/thesis_189/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

Previous post:

Next post: