Андрій Попко

Партнер-Засновник PLP Law Group
Швидкий контакт

Українське ТОВ та польська Sp. z o.o. у порівняльній таблиці

Andrii PopkoКоментарі (0)

Шановний Читачу!

Як ти знаєш, кількість заробітчан-українців в Польщі зростає в геометричній прогресії рік від року, але зростає й кількість тих, хто замислюється над тим, аби започаткувати бізнес у Польщі.

А найбільш розповсюдженою формою провадження діяльності в Польщі, власне як й в нас в країні, є товариство з обмеженою відповідальністю (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością).

Для спрощення сприйняття інформації про таку форму організації діяльності пропоную до вашої уваги порівняльну таблицю основних характеристик вітчизняної ТОВ та польської Sp. z o.o.

Таблиця підготовлена за участі та сприяння мого колеги з Польщі – пана Блажея Сажальського (Błażej Sarzalski), котрий веде свій власний блог, суцільно присвячений питанням польських товариств з обмеженою відповідальністю www.rejestracjaspolkizoo.pl).

***

Українське ТОВ та польська Sp. z o.o.

 

***


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/corplawyerua.com/public_html/wp-content/themes/thesis_189/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

Previous post:

Next post: