Про мене

Мене звуть Андрій Попко. Маю ступінь Магістра з права та економіки.

Власний бізнес розпочав із заснування фондової компанії у далекому 2002 році. У 2004 році під загальним брендом PLP Law Group була зареєстрована Юридична Фірма PLP Law Center. Нині до складу PLP Law Group окрім Юридичної Фірми, входить Адвокатське об’єднання та Третейський Суд.

Очолюю практику корпоративного права та ринків капіталу нашої ЮФ. Спеціалізуюся на питаннях корпоративного права та управління, інвестицій, приватизації, господарського права в цілому.

Корпоративне право стало моєю експертизою ще у 1998 року, себто коли у нашій країні розпочалися процеси масової приватизації та почали з’являтися перші акціонерні товариства, а бізнес почав масово із приватних підприємців «трансформуватися» у товариства з обмеженою відповідальністю.

У 2005-2009 роках українські підприємці потерпали від масованих атак корпоративних грабіжників (рейдерів) (hostile take over), тож у ті роки активно займався захистом підприємств від недружніх поглинань.

Після Революції гідності 2014 року та підписання Угоди про Асоціацію з ЄС в українських правників, хто практикує корпоративне право, з’явилися реальні можливості впливу на законодавство, що регулює засади українського корпоративного права, тож багато часу наразі присвячую громадській роботі в рамках професійних асоціацій (Асоціація правників України, Українське об’єднання ринків капіталу) задля вдосконалення існуючих нормативних положень та їх уніфікації із нормами континентального права, про що так само буду розповідати у своєму блозі.

Останнім часом активно спілкуюся з польськими й іншими іноземними колегами та партнерами в рамках членства в Міжнародній Асоціації Правників (ІВА), Польсько-Українській господарчій палаті (PUIG), Міжнародного співтовариства польських підприємців в Україні (MSPPU). В рамках такої співпраці беру участь та виступаю в якості доповідача у різного роду семінарах, конференціях, круглих столах.

*****