Про блог

Відлік початку становлення корпоративного права в нашій країні можна розпочати з моменту прийняття Закону України «Про господарські товариства» у 1991 році, натомість новий Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» відкриває нову еру у вітчизняному корпоративному праві.

Приємно усвідомлювати, що за останні 2 роки в українському законодавстві змінилося так багато Законів та підзаконних актів, пов’язані із корпоративним правом та управлінням, як напевно за 25 років не змінювалося. Зокрема й цим змінам та перспективам подальшого законотворчого розвитку, впливу корпоративних новел на діяльність компаній в Україні, становлення судової практики в реаліях нового корпоративного законодавства, і буде присвячений мій блог.

Дуже часто клієнти нашої Юридичної Фірми мають схожі запитання в різних аспектах діяльності своїх компаній, зокрема товариств з обмеженою відповідальністю, акціонерних товариств. Найбільше цікавлять питання особливостей реєстрації юридичної особи, загальних зборів учасників/акціонерів, корпоративні стосунки між учасниками, взаємодія органів управління та контролю, реорганізації товариств, ліквідації та банкрутства.

Майже щотижня доводиться надавати усні консультації з подібних питань. Тож, сповідуючи принцип – ліпше один раз прочитати, ніж сім разів почути)), вирушаю зі своїм блогом на зустріч Вашим запитанням.

Щиро зичу Вам цікавого читання!