Андрій Попко

Партнер-Засновник PLP Law Group
Швидкий контакт

Ельста Електроніка Україна – дочірня Фірма польської Elsta Elektronika, що відтепер надаватиме свої послуги в Україні.

Andrii PopkoКоментарі (0)

Раді повідомити, що навіть в цей надскладний час для бізнесу за підтримки ЮК ПІ Ел Пі ще одна польська фірма з’явилася на просторах українського бізнесу.

Elsta Elektronika  https://elsta.tech/   працює на польському ринку від 1988 року. Фірма є виробником спеціалізованих пристроїв і електронних систем для гірської справи і промисловості. Більше 20 років технологічні рішення Elsta Elektronika  застосовують в Польщі, країнах Європейського Союзу, Росії, Китаї і Південній Америці.  Elsta Elektronika  спеціалізується на проектуванні електронних пристроїв і систем моніторингу, діагностиці і управлінні машин і промислового обладнання.

Фірма Ельста Електроніка ЮА планує в найкоротші строки сформувати в Україні розгалужену сервісну мережу та налагодити прямий імпорт обладнання для енергетичного ринку України.

Юридична Канцелярія Пі Ел Пі після завершення реєстрації фірми продовжує  співпрацю з Ельста Електроніка ЮА в рамках надання комплексних послуг юридичного та бухгалтерського супроводу.

Дякуємо щиро Elsta Elektronika  в особі пана Марчіна Щурковського за довіру до нашої Канцелярії. Щиро бажаємо ТОВ «Ельста Електроніка ЮА» реалізації усіх запланованих проектів, вдячних клієнтів та продуктивної роботи в українському бізнес-просторі.

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

Previous post:

Next post: